Hij is fotograaf en kunstschilder en reisde over de hele wereld. Hij heeft zijn leven beschreven in het boek Kunstkannibaal.


Peter Klashorst maakte het Kunstwerk van de Week live in de studio. Het is een portret van zangeres Do. Het schilderij is verkocht voor €1370,00 en de opbrengst gaat naar Serious Request.

 Kunstwerk van de Week
Peter Klashorst maakt deze week een portret van zangeres Do. De opbrengst van het Kunstwerk van de Week gaat naar Serious Request. Deze actie van radiostation 3FM zet zich in voor moeders die door oorlog geraakt zijn en daardoor alleen voor hun gezin moeten zorgen.

 Peter Klashorst
Peter Klashorst is kunstschilder en fotograaf. Hij kreeg zijn opleiding aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam. In de jaren tachtig werd Peter tot de Nieuwe Wilden gerekend. Peter verandert vaak van schilderstijl waardoor zijn werk nooit saai wordt. Naast dat hij bekend is door zijn kunstwerken, is Peter vaak in het nieuws door zijn losbandige levensstijl. Hij schilderde in Afrika vele vrouwen en belandde is de cel doordat hij de vrouwen naakt had geschilderd. Ook heeft hij verschillende kinderen bij verschillende vrouwen over de hele wereld. Peter verblijft vaak in Nederland, maar ook in Kenia en Thailand. Hij heeft momenteel een tentoonstelling in de Naleye Art Gallery te Amsterdam. Hier schildert Peter ook mensen op afspraak!

Kunstkannibaal
Kunstkannibaal is een autobiografisch verslag van het tumultueuze leven van Peter Klashorst. In Kunstkannibaal vertelt Peter over de laatste tien jaar van zijn leven. In deze tien jaar woonde hij in Cambodja, Kenia, Senegal, Thailand en Nederland en verwekte hij minimaal vier kinderen bij minstens evenveel moeders. Ook vertelt hij over zijn verblijf in de Afrikaanse cel en alle andere dingen die zijn leven spannend maken.

 

Bekijk het fragment.

Share and Enjoy:
  • Facebook
  • Hyves
  • Twitter