Een App voor Hoge Nood
30 januari, 2012Brian Vink ontving er een mooie prijs voor.
Zijn app om mee te plassen!
Apps voor Nederland
Afgelopen vrijdag maakte minister Verhagen de winnaars van de landelijk ontwikkelwedstrijd Apps voor Nederland bekend. De jury koos Vistory, een app die historische beelden en films laat zien op de plekken waar jij je op dat moment bevindt. De publieksprijs werd gewonnen door HogeNood ontwikkeld door onder andere Brian Vink.
HogeNood
HogeNood is een applicatie voor op je mobiele telefoon waarmee je het dichtstbijzijnde openbare toilet of semi-openbare toilet kunt vinden. Misschien ben je aan het winkelen, fietsen of aan het autorijden in een vreemde omgeving en dan moet je plotseling naar het toilet. Dan wil je natuurlijk graag weten waar je in de buurt gebruik kan maken van een toilet. HogeNood is ideaal voor iedereen, maar in het bijzonder voor vrouwen met kinderen, zwangere vrouwen, mensen met een plasprobleem en mensen met een lichamelijke beperking.
HogeNood zei op 30 januari, 2012:
Margot zei op 30 januari, 2012:
-
Hoi Bep Mandos,
de naam van de app heet HogeNood en is binnenkort
in de market verkrijgbaar. Veel succes ermee!
Groetjes van de Koffietijdredactie.
Margot zei op 30 januari, 2012:
-
Hoi Nelleke,
je kunt de site van HogeNood in de gaten houden om te kijken wanneer
de app in de market verschijnt.
Veel succes ermee!
Groetjes van de Koffietijdredactie.
G Zoon zei op 30 januari, 2012:
-
top geweldig zou goed van pas komen mijn vrouw heeft vaak het probleem dat ze dus tussen door een toilet zoekt mvg G Zoon.
Nelleke zei op 30 januari, 2012:
-
Heel goed idee, ik heb geprobeerd hem te vinden, maar de app bestaat nog niet.
Vanaf wanneer is deze app te downloaden?
Groetjes Nelleke
b.mandos spilt zei op 30 januari, 2012:
-
hoe kom ik aan die fantasiche informatie en dat apparaatik ben zeer geinteresteerd.
bep mandos
de Moet zei op 30 januari, 2012:
-
geweldig idee, ik ben 65 jaar en heb last dat ik vaak naar een toilet moet. De app is een uitkomst voor mij.
m.vr.gr. Petra
Paula Hollestelle zei op 30 januari, 2012:
-
Ik vind dit een superidee. Ik heb ziekte van crohn en moet regelmatig en snel naar de wc en heb altijd de angst dat ik niet op tijd bij een toilet kan komen. Dit is super nu weet ik altijd waar ik snel terecht kan als ik hoge nood heb.
brie zei op 30 januari, 2012:
-
goeie app, ben benieuwd!
mariska zei op 30 januari, 2012:
-
Gewellig zo’n app mijn kinderen moeten altijd net naar de wc als ik niet weet waar er een is gr Mariska












Beste Nelleke en Bep Mandos,
Zoals zojuist door de koffietijdredactie is aangeven dient u nog even te wachten totdat de app in de market staat. U kunt op de website van HogeNood de testversie aanvragen.
Met vriendelijke groet,
Team HogeNood