Zanger Charly

23 januari, 2012

Hij verloor de halve finale van Chris Hordijk in TVOH.

 

Maar nu begint zijn carrière als zanger!

TVOH
In de halve finale van TVOH  nam Charly het op tegen Chris Hordijk, maar hij verloor. En dat terwijl Charly al die tijd de gedoodverfde winnaar was! Charly speelde vòòr TVOH in musicals, maar zijn musica carrière is even naar achteren geschoven, om te proberen het te gaan maken in de muziek.

Charly Luske
Charly Luske  maakte onderdeel uit van de boyband Velvet. In 2001 wordt Charly de leadzanger van ´Boyband´, waarmee hij onder andere single Driving me Crazy uitgebracht wordt. Deze band ontstond als spinn- off van de gelijknamige musical Boyband, waarin hij de hoofdrol van Sean vertolkte. Hiermee tourde hij Nederland, Belgie en zelfs Denemarken. In deze tijd heeft Charly zijn vrouw Tanja Jess ontmoet. Na Boyband volgden er meerdere musicals. Vanaf 2002 speelt Charly in diverse producties, zoals Turks Fruit en The Wiz. Begin 2004 doet hij mee aan het Nationaal Songfestival, om uiteindelijk toch weer terug te keren naar musical. Hij kwam wel ver, maar kwam niet verder dan de zesde plek. In 2007 krijgt hij de hoofdrol in de Duitse versie van de Queen musical ‘We Will Rock You’. Anderhalf jaar pendelde hij tussen de Duitsland en Nederland.  Charly speelde ook in de musical The Full Monty.

Bekijk het fragment.

Share and Enjoy:
  • Facebook
  • Hyves
  • Twitter

Reageren

Toos Buijs zei op 25 januari, 2012:

  1. BESTE CHARLY.
    VERLIEZEN IS GEEN SCHANDE .VOOR MIJ WAS JE EEN TOPPER NUMMER EEN.JE WAS GEWELDIG.VEEL SUCCES
    MET JE VERDERE CARIEERE TOEGEWENST .JE KOMT ER WEL.
    VEEL LIEFS VAN TOOS BUIJS.

Ilse zei op 23 januari, 2012:

  1. Charly is en blijft the voice of holland.In mijn vriendenkring was iedereen verbaasd dat hij er uit ging en iedereen ziet hem als de winnaar. Zoals bij de auditie iedereen gelijk al omdraaide zegt toch genoeg!!! Charly is gewoon een super goede zanger en ik ga zeker zijn album kopen als die uit komt. Charly heel veel succes en wij staan achter je!!!

Iris van Deventer zei op 23 januari, 2012:

  1. Voor mij is Charly gewoon de echte winnaar, hij kan alles zingen. Ik vind dat het tussen Charly en Chris niet helemaal eerlijk is gegaan. De zus van Chris heeft meer dan 250 keer gestemd, dat heeft ze toegegeven. Je kan toch niet van het gewone volk verwachten dat ze meer dan 1000 smsjes sturen om te stemmen?Dat kunnen we ons niet allemaal veroorloven. Het zou beter zijn als je per telefoon/adres 1 stem zou kunnen uitbrengen, zo ging het vroeger. Dan had Charly zeker weten gewonnen. Veel succes Charly, je bent en blijft een topper!

    Liefs van Iris