Koninklijk bezoek!

10 februari, 2012

Daar hoorde zij engelen zingen…

 Prinses van Noorwegen, Märtha Louise, vertelt in Koffietijd over de  Doe en Droombeurs.

De Doe- en Droombeurs
Het is geschikt voor leerkrachten, ouders en kinderen van 4 tot 18 jaar en natuurlijk voor iedereen die geïnteresseerd is! Het opvoeden en welzijn van kinderen staat centraal. Er zijn kinderactiviteiten, lezingen, workshops en heel veel leuke kramen. Samenwerking met het gezin en ontspanning zijn erg belangrijk, zo kun je meedoen aan een familie make-over en je laten verwennen door een visagist en een kapster van natuurlijke cosmetica. Kinderen kunnen koken, schilderen, muziek maken, luisteren naar optredens en nog veel meer. Voor de ouder zijn er veel gelegenheden voor adviezen en lezingen over allerlei onderwerpen zoals hooggevoeligheid, hoogbegaafdheid, dyslexie en kinderen met sociale problemen. Kortom, alles over opvoeden! De Doe en Droombeurs  is op zondag 12 februari van 10.00 – 17.00 uur in theater Spant! In Bussum.

Prinses Märtha Louise
Märtha Louise, Prinses van Noorwegen, is de dochter van koning Harald V en koningin Sonja van Noorwegen. Haar broertje is kroonprins Haakon. Tijdens haar opleiding tot fysiotherapeute is Märtha Louise in Nederland geweest om stage te lopen in Maastricht. Na haar studie besloot ze een totaal andere weg in te slaan en begon ze een eigen productiebedrijf op het gebied van Noorse volksverhalen, traditionele muziek en theaterprogramma’s. Op muziekgebied ontwikkelde ze zich verder, ze zong solo en was betrokken bij CD opnames. Voor een prinses is het bedrijfsleven een ongewone keuze. Mede hierdoor besloot de koning in 2001 om de aanspreektitel Koninklijke Hoogheid Märtha te ontnemen. Naast haar productiebedrijf is Märtha Louise samen met zakenpartner Elizabeth Samnoy druk bezig met het geven van workshops over hoe je moet praten met engelen. Hier richtte zij zelfs een speciale school voor op in Noorwegen. Samen schreven ze het boek Ontdek je beschermengel, voor het versterken van innerlijke kracht en intuïtie. Het  gaat erom dat je in contact komt met je aura. Dit weekend is Prinses Märthe Louise op de Doe en Droombeurs om workshops te geven. In Koffietijd vertelt de Prinses alles over praten met beschermengelen en haar workshops!

Bekijk het fragment.

Share and Enjoy:
  • Facebook
  • Hyves
  • Twitter

Reageren

l.vliex extra zei op 12 februari, 2012:

  1. ben hier erg geintreseerd in wil hier graag meer van weten, ik meen altijd dat mijn opa mijn beschermengel is maar hoe kom ik daar achter?

Henny zei op 11 februari, 2012:

  1. !0 Februari is de geboortedag van mijn moeder. Ze overleed 20 jaar geleden.Mooi om op deze dag over engelen te horen. Het bestaat echt. Ik droom nog veel over haar, maar ze heeft ook in de overgang van waken naar slapen mij eens gevraagd zal ik je nu maar loslaten? Ik zag haar heel duidelijk voor me , maar een stuk jonger. Daarna heb ik dat nog wel eens gehad met andere familieleden. Mijn moeder zei altijd, ik blijf over je waken tot mijn dood toe. Ik heb in de loop der jaren veel wonderen beleefd. Te veel om hier te vertellen. Groeten Henny

Yvonne van Bol-Es zei op 10 februari, 2012:

  1. Hallo team koffietijd

    Wat een interesant gesprek met zo’n hoog geplaatst persoon.
    Ben heel erg geintereseerd in wat er het hier namaals is.
    Even in het kort wat ik heb mee gemaakt.
    Heb altijd een speciale band met m’n moeder gehad.Heb haar tot de dood verzorgd,met liefde al was het naast je eigen gezin soms puzzelen.
    Ze is overleden toen wij (m’n man en zus)met vakantie waren.
    Ik wist het,voor wij weg gingen zei ik,je wacht met dood gaan tot ik er ben.Verschrikkelijk,viel in een gat.
    Na een jaar of 5 maakte is iets raar mee.
    Wij gingen verhuizen,hadden de kerstboom staan en wij woonden op de 4 de etage,ineens leek het wel of er een vrachtwagen vlak langs kwam,daarna begon de kerstboom te schudden.Schrok ervan,maar zei hard op,we gaan toch verhuizen ma.
    Wist dat mijn moeder het eng vond dat we gingen verhuizen,ze is heel veel in dat huis bij ons geweest.
    Daarna nooit meer iets gemerkt van vreemde dingen en toch weet ik dat ze vlak bij me in de buurt is.
    In ons nieuwe huis hebben we het geweldig,vaak denk ik nog,kon ze het maar even zien.
    Tranen lopen nu over m’n wangen. Ik weet dat het goed zo is.
    Groetjes,
    Yvonne

Koffietijdredactie zei op 10 februari, 2012:

  1. Dag Sjoeke,
    het boek kun je vinden op verschillende websites.
    Groet,
    Koffietijdredactie.

Koffietijdredactie zei op 10 februari, 2012:

  1. Dag Wil,
    Het boek is via internet te koop op verschillende sites! Het boek heet Ontdek je beschermengel, geschreven door Prinses Martha Louise & Elisabeth Samnoy.
    Groet,
    Koffietijdredactie.

Irma Tielbeke zei op 10 februari, 2012:

  1. Gewoon erg veel interesse in het spirituele. Ik ben erg bezig om mijzelf te ontdekken.

wil zei op 10 februari, 2012:

  1. Is het boek te koop van de engelen van prinses Martha

Nicolette van den Braak zei op 10 februari, 2012:

  1. Reactie op het bezoek van prinses van Noorwegen:
    heel mooi dat de prinses van Noorwegen kwam vertellen over beschermengelen! Het is bijzonder dat zij ervoor uitkomt en een boek heeft geschreven erover.
    Ieder mens heeft een beschermengel.
    Sinds ik als kind een engel bij me gevoeld heb en nog steeds bij me heb, voel ik me blij en gesteund.
    Ook heel mooi dat kinderen daar mee leren omgaan.
    vriendelijke groeten,
    Nicolette van den Braak

Sjoeke Dijkstra zei op 10 februari, 2012:

  1. Hoe kom ik aan het boek, Ontdek je beschermengel. Heb wel intresse.

Beryl Roszbach zei op 10 februari, 2012:

  1. Heb vandaag te laat ingeschakeld. Zou willen weten of het “Engelenboek” van prinses Martha Louise in Ned te koop is en wat de titel is. Met vr. groet, Beryl Roszbach

Linda Roosloot zei op 10 februari, 2012:

  1. Thank You Prinsecc Marthe for bringing the Awareness about Angels into the world! It’s so important to raise the Awareness about this loving energy that’s here for everyONE on this Earth.

    I admire your power and strenght to bring this message on our Dutch Television and through your book. I loved your performance in Koffietijd, especially your message about Angels and Children.

    I’m also working with the Energy of our Healing Angels and how I love them! I’m specialized in working with our Animal Kingdom and there caregivers.

    Namaste
    Linda Roosloot

Sjoeke Dijkstra zei op 10 februari, 2012:

  1. Hoe kom ik aan het boek, Ontdek je beschermengel.

Miranda Kessels zei op 10 februari, 2012:

  1. Hoi Quinty en Pernille,
    Bij het luisteren naar het gesprek met de mooie prinses van Noorwegen, was ik zo geroerd dat de tranen van mijn wangen rolde.
    Zoveel herkenning, dat ik er graag meer over zou lezen…

nanda zei op 10 februari, 2012:

  1. kunnen engelen ook overleden bekenden zijn?