Van de Straat

14 december, 2011

Hij vindt dat als iemand zich beter wil voelen en beter wil presteren, hij of zij aan de slag zal moeten.

Kas Stuyf helpt jongeren weer op het rechte pad in het programma Van De Straat.

Van de Straat
Op 30 november is het programma Van de Straat begonnen. Kas Stuyf is psycholoog in het programma en helpt jongeren uit de problemen. De jongeren krijgen het niet voor elkaar iets van hun leven te maken en hier helpt Kas ze mee. Hij gaat met ze aan de slag om hun dromen en doelen te verwezenlijken. De jongeren hebben zichzelf opgegeven en willen zelf dus ook veranderen. In het programma leven ze tien dagen lang met elkaar samen. Tijdens deze periode worden ze emotioneel en op praktisch gebied geholpen met hun problemen, zonder mobiele telefoons. De makers volgen de deelnemers ook als ze weer thuis zijn, zodat ze niet terugvallen. Van De Straat is iedere woensdag te zien om 21:10 uur op Nederland 3.

Kas Stuyf
Kas ging zich, mede door zijn moeder en zusje met een Down-syndroom, na zijn studie specialiseren in systeemtherapie, ofwel gezinstherapie. Pas nadat hij was afgestudeerd, bedacht hij zich dat hij niet verder wilde in de gezinstherapie. Hij is samen met een oude vriend een eigen coaching- en trainingsbureau begonnen, waarmee zij zich niet alleen op het bedrijfsleven, maar ook op de media- en entertainmentindustrie richten. Kas adviseert als senior coach organisaties, groepen en individuen met betrekking tot loopbaanbegeleiding, mobiliteit, selectie en bedrijfsorganisatie. Kas was ook te zien in Dames in de Dop en 10 Jaar Jonger in 10 Dagen. Nu biedt hij zijn hulp aan ontspoorde jongeren in Van de Straat.

Bekijk het fragment

Share and Enjoy:
  • Facebook
  • Hyves
  • Twitter

Reageren

Sjorzzzz zei op 14 december, 2011:

  1. Prima idee, eens wat anders als Cherso en allerlei talentennshows, gewoon een goed programma om hulp te bieden aan jongeren, die om welke reden ook, zelf in de problemen zijn gekomen, door te weinig omkijken van ouders, foute vrienden, of de drang naar afzetten v d maatschappij. Ik zie dit veel liever, en idd. als er ook maar 1 of liever meerdere alsnog weer op het echte levensspad komen, zou dat al mooi zzijn, maar dat kan alleen als ze er zelf 100% gemotiveert zijn of kunnen worden, dus Kas, succes met deze uitdaging, we kijken het v.a. vanavond zeker helemaal.
    Dit is een progr. met inhoud, problemen van deze tijd. Succes!

patroes zei op 14 december, 2011:

  1. top dat je dit doet, al zal je er maar 1 jongeren mee kunnen helpen
    ik ga dit programma ook ckr volgen